Bán · Nhà · 290 m², Vysoké Veselí

6.490.000 CZK

Vysoké Veselí

Bán — Nhà, 290 m². Vysoké Veselí. Giá: 6.490.000 CZK. Tin đăng hiện tại trên REALT.

Bán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké VeselíBán · Nhà · 290 m², Vysoké Veselí
Loại giao dịch
Bán
Bất động sản
Nhà
Diện tích
290 m²
Thửa đất
845 m²
Tầng
Kết cấu
cihlová

Tin đăng gần đây: /vi/prodej/domy/rodinny/jicin-okres/vysoke-veseli

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej rodinného domu Vysoké Veselí, pozemek 803 m² — 4 255 399 Kč
  2. 2. Prodej rodinného domu se zahrádkou Veselská Lhota – Vysoké Veselí, Veselská Lhota — 350 000 Kč
  3. 3. K prodeji rodinný dům 4+kk v klidné části města Vysoké Veselí — 990 000 Kč
  4. 4. Rodinný dům po rekonstrukci – Vysoké Veselí, Na Podskalí — 5 750 000 Kč